Informacje z branżyoraz opinie na temat.

Pozycjonowanie a optymalizacja stron internetowych

Co kryje się za takimi pojęciami, jak pozycjonowanie i optymalizacja strony WWW? Dla wielu osób pozycjonowanie stron internetowych jest dokładnie tym samym, czym ich optymalizacja. Czy takie podejście jest właściwe?

Czytaj więcej...

Firmowa strona internetowa to znak Twojego profesjonalizmu

Firmowa strona internetowa

W dobie Internetu oraz mobilnej komunikacji, wielu kontrahentów, chcąc nawiązać współpracę z danym przedsiębiorstwem, sprawdza jego możliwości techniczne, kontroluje jego zaplecze, a także szuka informacji na temat uczciwości i rzetelności. Jest to stała procedura, w której każdy szczegół odgrywa istotną rolę. Jednym z elementów takiej procedury jest chociażby sprawdzenie strony internetowej kontrahenta.

Czytaj więcej...

Responsywne strony internetowe - luksus czy standard?

Responsywne strony internetowe

Urządzenia mobilne typu smartphone'y czy tablety są już widoczne na każdym kroku i dostępne dla każdego. Tablet oparty na systemie Android jest już gadżetem cenowo dostępnym dla większości Polaków. Są to urządzenia funkcjonalne i wygodne a ilość funkcji takich urządzeń jest tylko kwestią wyobraźni programistów pracujących nad wszelkimi aplikacjami na te urządzenia.

Czytaj więcej...

Prowadzenie Fanpage firmy na Facebook'u

Kolejny raz zatrzymajmy się w sferze reklamy. Wielu właścicieli firm zastanawia się czasem "jak wykreować wizerunek swojej firmy w sieci". Jest to wyzwanie, z którym zmaga się każda poważna firma. Jak wykreować swój dobry wizerunek, dbającej o klienta a zarazem gwarantującej zadowolenie z usług. Naprzeciw temu wychodzi Facebook i jego możliwość zakładania stron firmowych na tym portalu.

Czytaj więcej...

facebook